Cadde, Sokak ve Meydanların Süpürülmesi

Hizmet vermiş olduğumuz il veya ilçelerin sınırları içerisinde bulunan cadde ve sokakları özel eğitim almış personelimiz ile her gün hazırlanmış program dâhilinde süpürülmesini ve temizlenmesini gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz, günlük yaklaşık olarak 4.230 adet sokak ve caddeyi süpürüp, temizlemektedir. Ayrıca hizmet vermiş olduğumuz il veya ilçe sınırları içerisinde bulunan boş arsaların temizliği, dere kenarı temizliği vb. çalışmalar için oluşturulmuş toplu çalışma ekibimiz mevcuttur. Bu ekiplerimiz programlanan alanların temizliklerini kısa bir zaman içinde ekip çalışmasıyla bitirmektedirler.

 

We carry out sweeping and cleaning of all avenues and streets within borders of cities or counties we provide our services for by our specially trained staff under the schedule prepared daily.

Our company sweeps and cleans approximately 4.230 streets and avenues each day. Furthermore, we have a work team established for works such as cleaning of empty lands, stream sides etc. located within borders of cities or counties we provide our services for. Our teams complete cleaning of scheduled areas in a short time though team work.