Yer Altı ve Yer Üstü konteynerler İle Evsel Atıkların Toplanması

Şirketimiz çevre teknolojileri konusunda yenilik ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla araç filosuna otomatik vinç sistemli çok amaçlı çöp toplama araçlarını dâhil etmiştir. Bu araçlar işçi gereksinimi duymadan sadece şoförle, bilgisayar donanımlı sistem sayesinde, otomatik olarak hem yer altı hem de yer üstü konteynerlerden atıkları toplayıp taşımaktadır. 

Yer altı konteyner sisteminin getirdiği yenilikler, çöplerin yeraltında toplanmasından dolayı istenmeyen koku ve sıvı oluşumunun önlenmesi, görsel açıdan çevreye olumsuz bir görüntü teşkil etmemesi, yer üstünde görünen kısmın estetik ve küçük bir çöp kutusundan oluşmasıdır. Yer üstü konteynerler sayesinde estetik olarak görsel kirliliği ortadan kaldırmak, cadde ve sokakların çağdaş bir görünüm kazanmasını sağlamaktır.


Our company included automated crane system multipurpose waste collection vehicles in its vehicle fleet in order to increase its innovation and service quality in terms of environmental technologies. These vehicles are able to collect and carry automatically wastes both from underground and overland containers thanks to its computer equipped system with single driver. 
Innovations brought by underground container system are prevention of undesired odors and liquids generated thanks to accumulation of wastes under the ground, prevention of a bad view in visual terms and that the only thing visible on the ground is an esthetic and small waste bin. Thanks to overland containers, visual pollution is esthetically prevented and a modern view for avenues and streets is ensured.